HAKKIMIZDA

iŞLEM FORMLARIMIZ


Daha hızlı, güvenilir ve belgeye dayalı işlem süreci için düzenlediğimiz İşlem Formlarımıza buradan ulaşabilirsiniz..


BİZE ULAŞIN


Firmamız hakkındaki dilek, görüş ve isteklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

ERCANS GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ.

   ERCANS GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ. 1994 yılında kurulmuş olup ve hala siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Özverili ve disiplinli çalışmalarımız sonucu hizmet ağımızı ve kalitemiz her geçen gün sürekli gelişmektedir. Teknoloji ile bilginin birbirleri ile yarışırcasına ve baş döndürücü bir hızla gösterdiği gelişmelerin, mesleğimizdeki uygulamalara dönüştürülmüş yeniliklerin işletme yapımıza entegre ederek, hizmetin kalitesini yükseltmemiz, yeterli araç gereç ile donanmış olmamız, bünyemizde hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetinin vazgeçilmez unsurlarını oluşturmaktadır.

Gümrük idarelerinin otomasyona geçmesine paralel olarak gümrük personelimizin tamamına kullanmakta olduğumuz program kursu aldırılmış ve hepsinin de programı kullanabilmeleri sağlanmıştır.

Yaklaşık 18 yıldan bu yana Gümrük Hizmetleri vermekte olan, yönetimi, uygulama elemanları ve yardımcı personeliyle Bilgi, beceri , donanım ve süratini ispat etmiş köklü ve saygın bir müşavirlik firmasıdır.

Sektörel bazda ; soruna göre çözüm ilkesini benimsemiş, Hizmet verdiği her firma için "Hizmet Geliştirme ve uygulama" çalışması yapıp çeşitli alternatifler sunabilen, kaybolan zamanın telafisi olmadığı gerçeğini kabul eden bir anlayışı temsil etmektedir.

Yönetici kadronun Akademik bir geçmişe sahip olması, sorunların analitik bir zeminde tartışılıp çözümlenmesi yolunda eşsiz bir ortam yaratmaktadır.

Yardımcı kadroların çoğunluğunun üniversite mezunu olması ve mesleki eğitim almış olmalarında analitik çözümleme ve sonuçlandırma sürecini çabuklaştırmaktadır.

Bununla beraber, sunulan hizmetin her aşamasında işlemin durumu ve sonuç hakkında bilgiler, periyodik olarak merkeze ulaşmakta ve talimatlarınız doğrultusunda yönlendirilecek işlem tamamlanmaktadır.

Bizim için aslolan; sürekli devrinim halinde bulunan bilgiyi dürüst ve samimi hizmet anlayışı ile harmanlayıp, vekili olduğumuz firmayı en iyi şekilde temsil edebilmektir.

© 2005 / ERCANS GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ.
-- HAKKIMIZDA | HİZMETLERİMİZ | REFERANSLARIMIZ | DUYURULAR | DESTEK --
[ ANASAYFA | İLETİŞİM ]