HAKKIMIZDA

iŞLEM FORMLARIMIZ


Daha hızlı, güvenilir ve belgeye dayalı işlem süreci için düzenlediğimiz İşlem Formlarımıza buradan ulaşabilirsiniz..


BİZE ULAŞIN


Firmamız hakkındaki dilek, görüş ve isteklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ

  Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için geliştirdiğimiz bu prosedürler sayesinde işlemleriniz daha hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

Evrak teslimi

Evrak teslimi için bize ulaştığınız andan itibaren sorumluluğumuzu başlatıyoruz. İki yarı yakada bulunan araç ve personellerimizden en yakın olanı tespit edilip, size yönlendiriyoruz. Tüm evraklar teslim alındıktan sonra en yakın zamanda şirketimize ulaştırılıyor ve işlem başlatılıyor.

İşlem zamanı

Evraklarınız teslim alındıktan sonra aynı gün içinde işleminiz başlatılıyor ve o gün içinde ithalat veya ihracat işleminiz işleme konuluyor ve en geç ertesi gün öğleden sonra işlemiz bitiriliyor.

Herhangibi bir nedenden dolayı bizden kaynaklanan nedenlerden dolayı işleminizde kaynaklanan sorunlar geçikmeler olması durumunda sizden komisyon ücreti kesinlikle alınmamaktadır.

Gümrüklerde online bağlantı

Şirketimizden tüm gümrüklere online bağlantı sayesinde bağlantı yapılabiliyor. Online sistem ile birlikte beyanname tescillerimizi şirketimizden yaparak süreyi en kısa zamana indiriyoruz. Tüm gümrüklerdeki ekip arkadaşlarımızla anında haberleşme sistemi kurarak onlara hızlı ve anında ulaşabiliyoruz.

© 2005 / ERCANS GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ.
-- HAKKIMIZDA | HİZMETLERİMİZ | REFERANSLARIMIZ | DUYURULAR | DESTEK --
[ ANASAYFA | İLETİŞİM ]